Vlny a kudrliny - účesy, které sluší skoro všem! Trendy 2014

Mikádo se zvlněným efektemElegantně vlnitý zrzavý účes z dlouhých vlasůJemně zvlněný blond účes z dlouhých vlasůŽenské a smyslné vlny, vždy moderní, vždy in. Inspirujte se nejnovějšími účesy a přečtěte si tipy a triky, jak si snadno vytvoříte vlnky či kudrliny sama doma pomocí kulmy nebo natáček. 

Společenský účes s bohatými vlnami Elegantní účes s vlnami vytvářejí objem

Toužíte po romantickém, sofistikovaném či módním účesu? Nebojte se sáhnout po kulmě nebo natáčkách. V závislosti na délce vlasů a stylingu můžete vykouzlit divoký, smyslný či rozverný vzhled.

Tipy a triky:

1. Pro ochranu vlasů použijte sprej proti tepelnému poničení vlasů. Můžete aplikovat na mokré nebo suché vlasy a samozřejmě nezapomeňte vpracovat do vlasů pěnové tužidlo pro objem.

2. Suché umyté vlasy rozdělte na několik pramenů, pomocí tupírovacího hřebenu od sebe oddělte přední a zadní část. Dále rozdělte zadní část na polovinu a ještě jednou rozdělte. Výjde vám zhruba tloušťka každého pramene, který poté natočíte.

3. Jestli chcete vytvořit pravidelné lokny, natáčejte vlasy jen jedním směrem a to buď dovnitř, nebo ven. Trik, jakým docílíte dokonalosti spočívá v tom, že nebudete prameny natáčet úplně od hlavy, ale alespoň od výšky uší. Lokny vám pěkně orámují tvář.

4. Pokud dáváte přednost živě vypadajícím kudrlinám, můžete natočit každý pramen jinak silný nebo použijte různé kulmy s odlišným průměrem. Možností je také střídání směrů natáčení. Tímto budou vlny vypadat neposlušně, ale roztomile.

5. Důležitý krok při natáčení vlasů je natáčení jednotlivých pramenů od vrcholu hlavy směrem k týlu a pomocí klipsu můžete hotové kudrliny sepnout, aby nepřekážely v natáčení ostatních pramenů.

6. Pro objemný efekt skloňte hlavu dolů a prohoďte vlasy. Nejdříve nechte kudrliny vychladnout. Můžete také kudrliny pročesat pro větší rozcuch.

7. Poté vlasy zafixujte lakem na vlasy pro objem, s leskem nebo pro delší stabilitu vln. Při aplikaci laku dodržte vzdálenost min. 30 cm, aby se vám vlasy neslepily.

8. Zásadní věcí je správná volba pomůcek pro natočení vlasů:

- Můžete sáhnout po natáčkách,

- papilotách (jsou z ohebné pěny a hodí se pro tvorbu malých prstýnků nebo spirálových loken),

- či kulmě.

- Kulmy mají široký výběr sortimentu a jsou k dostání v různých průměrech.

- Skvělým tipem jsou natáčky se suchým zipem pro větší pohodlí a odolnost. Tyto natáčky si můžete vybrat ve více velikostech s průměrem od 1,5 do 7cm.

- Další vychytávkou jsou nahřívací natáčky se sametovým povrchem.

Výběr z fotogalerie:

Klikněte na obrázek účesu, zobrazí se Vám ve velkém rozlišení. A nezapomeňte dát účesům, které se Vám líbí, pět hvězdiček!

Ukázka vlnitých účesů:

Polodlouhý účes z hnědých vlasů s melírem a rovnou ofinou Kaštanově hnědý vlnitý účes s fialovým melírem s ofinou Romantické jemné vlnky Zvlněný účes z dlouhých vlasů s objemným efektemExtra objemná zvlněná Slušivý vlnitý účes na stranu s ofinou Extra objemná vlnitá hříva s delší ofinou Moderní ombre účes s vlnkami a vsadkou v ofině pro větší objem Objemný melírovaný účes se zvlněnými konečky Zářivě lesklý zvlněný účes na stranu Elegantně vlnitý zrzavý účes z dlouhých vlasů Slušivé lokýnky z blond vlasůÚčes z dlouhých blond vlnitých vlasů Objemný účes s jemně zvlněnými vlasy přehozený do obličeje Vlnitý účes sepnutý dozadu s volnými prameny Jemně zvlněný blond účes z dlouhých vlasů

Více účesů pro vlnité vlasy naleznete zde : Fotogalerie vlnitých účesů

Ukázka kudrnatých účesů:

Ležérní objemné mikádo Mikádo se zvlněným efektem Společenský účes s bohatými vlnami Tmavě hnědé kudrliny z krátkých vlasůSexy objemné kudrliny Extravagantní zrzavý účes ze zvlněných vlasů Rozpuštěný vlnitý zrzavý účes Elegantní účes s vlnami vytvářejí objemExtravagantní objemné kadeře Ohromné kadeře se sítí ve vlasech Velkorysé kudrliny s vysokým leskem

Více účesů pro kudrnaté vlasy naleznete zde: Fotogalerie kudrnatých účesů

'Jakou máte strukturu vlasů?'

Podobné články

Polodlouhý sestřih s rovnou ofinou přes očiRozčepířené mikádo z hnědých vlasů s melíremHladký účes na stranu s polodlouhou délkou jemně zvlněnýChystáte se na pohovor či vás už omrzel stereotypní účes do práce? V naší fotogalerii najdete skvělé nápady, jak vypadat elegantně a moderně. Nebojte se změny a inspirujte se atraktivními účesy roku 2014.

Hra dvou barev ve vlnách na temeni a tmavších, krátce střižených bocích Sexy účes z dlouhých vlnitých vlasůKrátké mikádo z kudrnatých vlasů blond barvy, alá andílek Velká fotogalerie kudrnatých vlasů právě zde! Pokud máte prstýnky ve vlasech od přírody, či plánujete své vlásky zkudrnatět pomocí kulmy či natáček...

Cop z extra dlouhých vlasůFotonávod na rybí cop Rybí co v dlouhých vlasechPrvní část z našeho fotospeciálu je tady!! Přinášíme vám fotonávody na různě zaplétané a vyčesané účesy pro všechny příležitosti, které s trochou zručnosti hravě zvládnete. Stačí si jen vybrat...

Hladký účes s drdolem na stranuÚčes s decentními vlnkamiŠik hladký culík s volným pramenemNaskytla se Vám příležitost vyrazit si na večírek a chcete vypadat neodolatelně? Přinášíme Vám ukázku společenských účesů pro rok 2014. Inspirujte se v naší fotogalerii.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď