Účesy s červeným melírem - fotogalerie. Oživte své vlasy!

Elegantní účes se zvlněným culikem a krátkou ofinouExtravagantní rozcuch krátkého střihu s červeným melíremModerní mikádo s červeným melírem a s ofinouInspirujte se moderními střihy s červeným melírem. Oživte svůj účes zářivými barvami s odlesky, skoncujte s nudnou šedí všedních dnů. Extravagance a divokost, elegance i smyslnost ... To vše najdete v naší kolekci.

Sexy krátký střih s rovnou ofinou ucesy-cerveny-melir-11.jpg

Fotogalerii najdete zde: Fotogalerie barevných účesů

Jednolitým barvám už odzvonilo! V módě jsou šik melíry, které účes rozzáří a vykouzlí na Vaší hlavě luxusní a kontrastní kombinaci barev. Okouzlí a omladí Váš účes, opticky zvětší objem vlasů a nezanedbatelnou výhodou je, že každému sluší. Melíry se dají udělat několika způsoby. Nejlepši technika je vyplétaný melir v kratkém střihu, pro dlouhé vlasy je nejhezčí metoda podbarvení melírem. Inspirujte se v naší fotogalerii plné červených melírů.

Dlouhé vlasy s jemným červeným melírem Dlouhé vlasy s červeným podbarvením Dlouhý sestříhaný smyslný účes se sexy červenou Elegantní bob s jemným červeným melírem

Elegantní účes se zvlněným culikem a krátkou ofinou Extra dlouhé vlasy s červeným melírem Extravagantní rozcuch krátkého střihu s červeným melírem Extravagantní střih s červeným melírem

Jemný dlouhý sestřih s červeným nádechem Luxusní extravagantní střih s dlouhými červenými prameny Moderní mikádo s červeným melírem a s ofinou Sestřihané mikádo s krátkou ofinou

Sexy krátký střih s ofinou na stranu  Uhrančivý účes extravagantního střihu ucesy-cerveny-melir-6.jpg

 

Libí se Vám červené melíry?

Podobné články

Dlouhý hnědý melírovaný účes s vlnamiObjemné melírované dlouhé vlasy s pěšinou uprostředRomantický zapletený hnědý účes s melíremV„Essentional look“ kolekci od Schwarzkopf Professional můžete najít dlouhé účesy se skvěle vyjímajícími se melíry v jemných tónech. Vlasy plné lesku v různých úpravách vypadají opravdu neodolatelně!

Krátký střih s modrým melírem a ofinouLesklé fialové dlouhé vlasy s patkouRozcuchaný blond účes s jemným melírem Odborníci z kadeřnického salonu J. 7 stvořili kolekci nápadných účesů hodících se pro mladou generaci. Jejich výraznost spočívá v barvách s pastelovými tóny a extravagantních účesech s asymetrickými střihy. S námi objevíte několik tipů, jak účes můžete nosit.

Polodlouhý účes z hnědých vlasů s melírem a rovnou ofinouSexy rudý sestřih se šikmou ofinou Roztomilý účes z blond vlasů s růžovým melírem Krásné a moderní účesy s melíry najdete v naší rozsáhlé fotogalerii. Podívejte se, jaké melíry jsou v tomto roce IN, a nechte se inspirovat pro Váš vlastní účes!

Sexy krátký bob s ofinou na straněPostupně sestříhané krátké mikádo s melíremKrátký střih se zvedlou ofinouTak, jako se mění doba, mění se i účesové trendy. Jednou moderní, příště z módy a takto stále dokola. Představujeme vám žhavou kolekci krátkých účesů právě pro vás!

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď