Udělej si sama

Udělej si sama

Elegantní uzel na boku. Vytvořte si snadno a rychle!

Jessica Alba - Velmi elegantní účes z dlouhých vyčesaných vlasů hnědé barvy,  s ofinou do čelaRihanna - Vyčesaný společenský účes z dlouhých rovných tmavohnědých vlasůNicole Kidman - Společenský drdol stylizovaný na bok z vlnitých vlasůElegantní uzel na boku - dobrá volba pro každou společenskou příležitost. Podívejte se na video, jak si podobný účes můžete vytvořit sama doma - a to velmi rychle!

Rozpuštěné vlasy s copánky - tip na toto léto

Polodlouhý účes hnědé barvy, lehce zvlněný, ofina spletená v cop omotaný kolem hlavyJessica Alba - Na temeni vyčesaný společenský účes z dlouhých vlasů, s copánky po stranáchSarah Michelle Gellar - Originálně zapletený cop na boku hlavy na společenském drdoluNevíte jak upravit své dlouhé vlasy? Buďte kreativní a vyzkoušejte splétání vlasů! Tenký copánek ve vlasech - skvělý tip na horké léto.

Nestárnoucí francouzský drdol. Elegantní účes za pár minut

Elegantně působící účes vyčesán do drdolu, na zadní části hlavy různě posepínané loknyPenelope Cruz - Krátce střižená ofinka ve vyčesaném večerním drdoluLežérně vyčesaný drdol z hnědých vlasů, s pěšinkou na straněFrancouzský drdol patří mezi nejznámější společenské účesy vůbec. Je symbolem elegance, šarmu a zároveň díky odhalené šíji působí i velmi sexy.