Fashion week in Berlin od Welly - nejen culíky!

Cop z vyčesanou ofinou z kudrnatých vlasůVyčesaný jemně zvlněný objemný culík Cop zapletený vzadu ze středně blond vlasůSalon Wella a jeho nová kolekce na téma „Fashion week in Berlin“. Inspirujte se módními účesy z této přehlídky a změňte svůj look. Výhodou je, že salon upřednostnil všechny barvy vlasů a vybral vhodné účesy jak pro blondýnky, brunetky, tak i zrzky!

Rozpuštěné vlasy

Vsaďte na přirozenost, jako vlasoví experti ze salonu Wella. Pokud vlastníte krásné dlouhé vlasy a vypadají samy o sobě dobře a upraveně, tak proč je zatěžovat různymi kreacemi na hlavě..

Dlouhé jemně zvlněné hnědé vlasy Dlouhé rezavé rozpuštěné vlasy s objemem

Svázané vlasy

Někdy je obtížné učesat dlouhé vlasy tak, aby vypadaly skvěle a zároveň nezavazely při sportu a prostě kdykoli, kdy to nepotřebujete. V tomto případě zvolte komfortní culík či cop pro běžné nošení, naopak pro formálnější příležitost si vytvořte culík vyčesaný dovrchu nebo drdol, který můžete i ozdobit vlasovými doplňky, jak se vám to bude hodit.

Uhlazené hnědé mokré vlasy v culíku Vyčesaný jemně zvlněný objemný culíkCop z vyčesanou ofinou z kudrnatých vlasů Cop zapletený vzadu ze středně blond vlasůDDrdol na běžné nošení se spadenými prameny Elegantní uhlazený drdol z černých vlasů z květinovými ozdobami

Další účesy od Welly naleznete ve fotogalerii: >>Klikněte zde<<

Co vás zaujalo na kolekci od Welly "Fashion week in Berlin"?

Podobné články

Ideální párty účes v objemném Volně zčesaný drdol na bok z blond vlasůČástečně zapletený francouzský cop na stranu Inspirace pro všechny dlouhovlásky! Nevíte, jak už jinak učesat své vlasy, aby to nebylo stále stejné? Inspirujte se následujícími proměnami - jeden střih a k němu různý styling - culíky, drdoly, vlasy zapletené či rozpuštěné...Proměňujte se!

Dlouhé rovné hnědé vlasy s pěšinou uprostředObjemný blond účes s vlnkami Dlouhý moderní účes s ombre efektemDlouhé vlasy se hodí pro ženy, které rády pečují o své vlasy nebo rády vytváří účesy. Krásné dlouhé vlasy jsou ozdobou a v přírodních barvách působí přirozeným dojmem. 

Půlený natupírovaný drdol na temeni, s ofinou a stříbrnou květinovou ozdobouObjemný vyčesaný drdol z dlouhých vlasů, na boku ozvláštněný vlasovou brožíÚčes z romanticky natočených blond vlasů, na boku s ozdobou ve tvaru růže

Chcete oživit svůj účes, ale nevíte jak? Vyzkoušete vlasové doplňky! Ozdobte své vlasy broží, čelenkou či sponou! Mnoho účesů k inspiraci naleznete právě zde.

Elegantní culík s vyčesanou ofinou dovrchuJemné lokny z dlouhých vlasůZčesaný účes s vyčesanou ofinou dovrchuTrendy kolekce účesů plná mladosti pro ženy ve věku od 25 let od Pantene pro-V. Účesy z dlouhých vlasů, rozpuštěné či zčesané do culíku. Tyto slušivé účesy naleznete ve fotogalerii.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď